Unifree'de Kariyer

Unifree
Sürekli Eğitim/Akademi

Dünyaca ünlü markaların eğitmenlerinden alınan birebir eğitimler ile sen de ilgi duyduğun alanda uzman olabilirsin.
Unifree Akademi ile istediğin eğitimler her zaman her yer de seninle! Akademi platformu ile merkez ve operasyon kadrolarımızın gelişimini desteklemek için düzenli eğitim içerikleri oluşturuyor ve paylaşıyoruz. Akademi içerisinde yer alan eğitimler ile her bir çalışma arkadaşımız ilgi duyduğu alana yönelik eğitimleri alabilmektedir.

Unifree
Çalışan Kariyer Planlaması

Unifree ailesine katılan her bir arkadaşımızın mevcut yetkinliklerini işe başladığı ilk günden itibaren destekliyor ve yeni yetkinlikler kazanması konusunda geliştirerek kariyer yolunda emin adımlar ile yürümesine yardımcı oluyoruz.
Unifree olarak her bir çalışma arkadaşımızın, ilgi duyduğu ya da yatkınlığı olduğu alanlarda başarılı olabileceğini düşünüyoruz. Bu anlamda sürekli eğitimler ile yatkın oldukları alanların ortaya çıkışını desteklerken, departmanlar arası geçişler ile beklentilerini gerçekleştiriyoruz.
Bununla birlikte yetenek havuzu ve terfi programları ile kariyer planlamalarına destek sağlıyoruz.

Unifree
Her Zaman Bir Arada.

Seni her zaman dinliyor ve yanında oluyoruz.
Unifree insan kaynakları olarak her bir çalışma arkadaşımıza dokunmak için sürekli olarak onlar ile bir araya geliyoruz. Çift yönlü bir iletişimin olduğu bu buluşmalarda, çalışanlarımız her konuda görüşlerini, sorularını bizimle paylaşırken, kendileri hakkındaki geri bildirimleri düzenli olarak alma fırsatı buluyorlar.
Bununla birlikte yıl içerisinde iki defa gerçekleşen ‘İleri Besleme’ dönemi, pozisyonlar arası çift yönlü bir iletişim kurulması amaçlanmıştır. İleri Besleme uygulaması ile yöneticiler, ekibi ile görüşlerini paylaşırken, ekip üyeleri de yöneticileri hakkında görüşlerini kendileri paylaşabilmektedir.

Unifree
İyi ki Varsın!

Şirket içi takdir uygulaması ‘İyi ki varsın’ ile çalışma arkadaşlarımız birbirlerine anlık olarak görüşlerini iletebilmektedirler. İyi ki varsın uygulaması, tüm çalışma arkadaşlarımızı iş arkadaşları ve yöneticileriyle işle ilgili iltifatlarını paylaşmaya teşvik eder. Bu da ekip arasındaki iletişimin güçlenmesini sağlar.