Unifree Duty Free, İstanbul Havalimanı'nda Büyüleyici Dior Tatil Pop-Up’ına Ev Sahipliği Yapıyor

Christian Dior Parfüm, Gebr. Heinemann ve Unifree Duty Free, İstanbul'da sürükleyici bir Tatil pop-up'ı için el ele verdi ve Fransız Tuileries Bahçeleri’nden ilham alan animasyon alanı ile tatil sezonuna ışıltılı bir giriş yaptı.

Unifree Duty Free dış hatlar gidiş katı mağazasında yer alan Dir pop-up’ı, büyüleyici tasarımıyla gezginleri masalsı bir atmosferde benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilecekleri muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor ve Dior’un makyaj ve cilt bakımına yönelik ikonik ve sınırlı sayıdaki ürünlerini keşfetmeye davet ediyor.

8 Aralık’ta gerçekleşen resmi kurdele kesme törenine LVMH Seyahat Perakende Güzellik Kıdemli Başkan Yardımcısı Alireza Danai, Christian Dior Parfums Travel Perakende Avrupa Genel Müdürü Edouard Dordor, Christian Dior Parfums Heinemann Thierry Ducarre Seyahat Perakende Bölge Müdürü ve Christian Dior Parfums Heinemann Alexander Cronert Seyahat Perakende Hesap Geliştiricisi ve Christian Dior Parfums Travel Perakende Avrupa Genel Müdürü Edouard Dordor ve Christian Dior Parfüm Türkiye Perakende Satış Müdürü Hande Yıldırım katıldı.

Unifree Duty Free Ticari Direktörü Ceren Tonguç bu etkinlik için şunları söyledi: “Burada olma ayrıcalığına sahip olduğumuz ve İstanbul Havalimanı'nda harika bir Dior tatil kampanyasını duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Unifree Duty Free olarak misafirlerimize kendilerini özel hissettirecek benzersiz deneyimler sunmak için çok çalışıyoruz. Ve bu olağanüstü tatil kampanyası sayesinde tüm gezginler keyif alacak ve kendilerini Paris'in ikonik Tuileries Bahçesi'nde hissedecekleri özel bir yolculuğa çıkacaklar.''

Gebr. Heinemann Pazarlama Direktörü Jens Peter Peuckert ise: “Bu gerçekten eşsiz bir pop-up, muhteşem bir çeşitliliğin ve unutulmaz bir deneyimin harika bir vitrini olarak duruyor. Dior ile benzersiz alışveriş deneyimleri vizyonunu paylaşıyoruz. Birlikte seyahat perakendeciliğinin ufkunu genişletiyoruz.” İfadesini kullandı.