Unifree Duty Free, Türkiye’de self servis kasa ödeme sistemini hayata geçiren ilk seyahat perakendecisi oldu

Unifree Duty Free, İGA İstanbul Havalimanı dış hatlar giden yolcu katında yer alan mağazalarında, 3 self servis kasa ödeme sistemini hayata geçirdi.

Son teknolojiyle donatılmış self servis kasa ödeme sistemleri, yolculara adım adım rehberlik ederek pasaport doğrulamasından ürünlerin paketlenmesine kadar sorunsuz bir ödeme deneyimi sunuyor. Yolcular yalnızca birkaç dakika içerisinde ödemelerini hızlı ve yenilikçi bir şekilde gerçekleştirirken, işletmeler de kasa yoğunluğunu dengelerken, operasyonlarının çevresel etkilerini de azaltıyor.

Self servis kasa ödeme sistemlerinde yalnızca şu beş adımı takip ederek benzersiz bir ödeme deneyimi yaşayabilirsiniz:

  • 1. Uçak biletinin taranması;
  • 2. Pasaportun pasaport okuyucusundan geçirilmesi
  • 3. Ürünlerin okutulması
  • 4. Ödeme yapmak için kredi kartının takılması
  • 5. Ürünlerin paketlenmesi

Unifree Duty Free CCO’su Ceren Tonguç: ''Unifree Duty Free olarak, yolcu deneyimini geliştirmek, yolcularımıza ziyaretleri sırasında hızlı ve yenilikçi alternatifler sunmak için her zaman yeni fırsatlar arıyoruz. Self servis kasa ödeme sistemleriyle misafirlerimize daha etkileşimli ve sorunsuz bir ödeme deneyimi sunmaktan dolayı mutluyuz.'' İfadelerini kullandı.

Binlerce marka, on binlerce ürün çeşidi, kaliteli hizmet ve benzersiz bir alışveriş deneyimi için sizi Unifree Duty Free mağazalarına bekliyoruz.