Unifree Duty Free Olarak Avrupa'nın En İyi Müşteri Odaklı Havaalanı Perakendecisi Ödülünü Aldık

Unifree Duty Free, 4 Mayıs'ta Bangkok'ta düzenlenen 12. Küresel Marka Ödülleri'nde 2024 Avrupa'nın en iyi müşteri odaklı havalimanı perakendecisi seçildi.

Global Marka Ödülleri, merkezi İngiltere'de bulunan, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli markalarla ilgili görüş ve haberlerin yer aldığı lider marka dergisi Global Brands Magazine (GBM) tarafından her yıl düzenlenen bir etkinliktir.

Bu yılki ödül töreninde Unifree Duty Free, müşteri hizmetleri, memnuniyeti, hizmet kalitesi, fiyat politikası, dijital inovasyon ve markalaşma faaliyetlerine göre değerlendirilen üstün performansı nedeniyle Avrupa'nın En İyi Müşteri Odaklı Havalimanı Perakendecisi Ödülü'ne layık görüldü. Ödülün kazanılmasıyla ilgili değerlendirmede bulunan Unifree Duty Free Ticaret Direktörü Ceren Tonguç, şunları söyledi: ''Unifree Duty Free olarak, müşterilerimize benzersiz hizmetler sunma taahhüdümüz doğrultusunda Avrupa'nın En İyi Müşteri Odaklı Havalimanı Perakendecisi seçilmekten son derece gurur duyuyoruz. Alışveriş deneyimini yaşatıyor ve alışveriş yolculuklarını zenginleştiriyor, mağazalarımızda sunduğumuz hizmetleri yeniliyor ve farklılaştırıyoruz.